Menu

Оголошено перший аукціон з продажу ОВДП Національним банком

Національний банк України розпочинає проведення аукціонів з продажу державних облігацій України. Таку можливість було передбачено Постановою Правління НБУ № 615 від 17.09.2015 "Про затвердження Положення про застосування Національним банком України стандартних інструментів регулювання ліквідності банківської системи".

Національний банк пом’якшив низку валютних обмежень

Національний банк України послабив частину адміністративних обмежень, запроваджених в першій половині поточного року для стабілізації валютного ринку. Ці кроки з лібералізації валютного регулювання закріплено у Постановах Правління Національного банку України від 03.09.2015 № 581 "Про врегулювання ситуації на грошово­кредитному та валютному ринках України"та № 582 "Про внесення змін до деяких нормативно­правових актів Національного банку України".

Національний банк України прийняв рішення про ліквідацію ПАТ “УКРАЇНСЬКИЙ ПРОФЕСІЙНИЙ БАНК” та ПАТ “БАНК НАЦІОНАЛЬНИЙ КРЕДИТ”

Національний банк України 28 серпня 2015 року прийняв рішення про відкликання банківської ліцензії та ліквідацію ПУБЛІЧНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА “УКРАЇНСЬКИЙ ПРОФЕСІЙНИЙ БАНК” (далі – ПАТ “УПБ”) та ПУБЛІЧНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА “БАНК НАЦІОНАЛЬНИЙ КРЕДИТ”. Про це йдеться в постановах Правління Національного банку України № 562 та № 563.

Почав діяти Меморандум щодо врегулювання питання реструктуризації споживчих кредитів в іноземній валюті

Меморандум щодо врегулювання питання реструктуризації споживчих кредитів в іноземній валюті (далі – Меморандум) був запропонований банками, що мають найбільший портфель кредитів фізичних осіб в іноземній валюті, і передбачає реструктуризацію споживчих кредитів в іноземній валюті, що отримані під заставу нерухомості, залишок за основною частиною яких не перевищує 2,5 млн. грн. за офіційним курсом гривні до іноземної валюти, установленим Національним банком України на 1 січня 2015 року.