Menu

Національний банк України започатковує розрахунок Українського індексу міжбанківських ставок

Національний банк України з 28 грудня 2015 року започатковує розрахунок та оприлюднення Українського індексу міжбанківських ставок (UkrainianIndexofInterbankRates, далі – індекс UIIR).

Національний банк продав ПДВ-ОВДП на 52,3 млн грн

Відбувся перший аукціон з продажу Національним банком облігацій внутрішньої державної позики (ОВДП). Аукціон було проведено на торговельних майданчиках фондових бірж "Перспектива" і "ПФТС" 8 грудня 2015 року. На продаж було виставлено ПДВ-ОВДП UA4000185557 (дата остаточного погашення 22.07.2019). За підсумками аукціону Національний банк продав цих цінних паперів на загальну суму 52.3 млн грн.

Удосконалено порядок здійснення операцій на міжбанківському валютному ринку

Національний банк Україні сприяє більш ефективному функціонуванню валютного ринку. На це спрямовані  Постанови Правління Національного банку України від 23 жовтня 2015 року № 721 "Про внесення змін до деяких нормативно-правових актів Національного банку України" та № 722 «Про внесення змін до деяких розпорядчих документів Національного банку України».

Національний банк планує встановити вимоги до прозорості структури валютообмінних установ як до банків

НаціональнийбанкУкраїниплануєвстановитивимогищодопрозоростіструктуривласностінебанківськихустанов, щоздійснюютьдіяльність з обмінувалют.Очікується, щотаківимогибудутьаналогічнітим, щовисуваютьсядобанків.