Menu

Валютний ринок_червень 2013

Упродовж місяця ситуація на валютному ринку формувалася в умовах достатньої пропозиції валюти, в тому числі за рахунок продовження дії запроваджених з листопада 2012 року адміністративних важелів впливу.

Валютний ринок_травень 2013

Національний банк у травні поточного року проводив операції лише з купівлі валюти на ринку. У результаті сформувалося додатне сальдо інтервенцій – близько 395,3 млн. дол. США (у квітні від'ємне – 196,3 млн. дол. США).
Слід зауважити, що НБУ користується ситуацією, яка склалася на міжнародному валютному ринку, зокрема даунтрендом австралійського дол. до дол. США.

Валютний ринок_квітень 2013

У квітні спостерігалося зростання загального обсягу операцій з безготівковою іноземною валютою на міжбанківському ринку (купівля та продаж у доларовому еквіваленті) – на 20,7% до 48 млрд. дол. США, з готівковою валютою (купівля та продаж іноземних валют за гривні в доларовому еквіваленті) також зріс – на 24,5% до 3 млн. дол. США.

Валютний ринок_березень 2013

Упродовж березня на валютний ринок продовжували чинити вплив  з одного боку адміністративні заходи1 НБУ , а з іншого – перевищення попиту валюти над її пропозицією на міжбанківському валютному  ринку.
НБУ продовжував стабілізувати ринок, проводячи інтервенції з продажу валюти на міжбанку. У результаті за підсумками березня 2013 року сформувалося незначне від’ємне сальдо інтервенцій – на рівні 307,6 млн. дол. США.